Novinky

Information

Kancelářská křesla Počet produktů: 6

 • Kancelářské křeslo s područkami, vysoký opěrák, houpací mechanismus s aretací v základní poloze a nastavitelnou silou protiváhy. 

  2 686 Kč Dodání do 4 týdnů od objednání.
  Dodání do 4 týdnů od objednání.
 • Kancelářské křeslo vysoké, celočalouněné s výbornou ergonomií sezení. K dispozici je mechanika "základní" s blokací v základní poloze, nebo mechanika "assistblock" s blokací ve zvolené pozici. Základní součástí jsou pevné dřevěné područky, plynový píst a kvalitní nylonový kříž s kolečky. Nelze vyrobit v látce Fill Kategorie látek 1 zahrnuje: Favorit,...

  6 645 Kč Židle bude dodána do 3 týdnů od objednání.
  Židle bude dodána do 3 týdnů od objednání.
 • Kancelářské křeslo celočalouněné s výbornou ergonomií sezení. K dispozici je mechanika "základní" s blokací v základní poloze, nebo mechanika "assistblock" s blokací ve zvolené pozici. Základní součástí jsou pevné dřevěné područky, plynový píst a kvalitní nylonový kříž s kolečky. Nelze vyrobit v látce Fill. Kategorie látek 1 zahrnuje: Favorit, Suedine.

  6 464 Kč Židle bude dodána do 4 týdnů od objednání.
  Židle bude dodána do 4 týdnů od objednání.
 • Kancelářské křeslo konferenční, celočalouněné s výbornou ergonomií sezení. Základní součástí je pevná a pružná dřevěná kostra. Nelze vyrobit v látce Fill. Kategorie látek 1 zahrnuje: Favorit, Suedine.

  5 869 Kč Židle bude dodána do 4 týdnů od objednání.
  Židle bude dodána do 4 týdnů od objednání.
 • Kancelářské křeslo celočalouněné ve dvoubarevném provedení a s výbornou ergonomií sezení. K dispozici je mechanika "základní" s blokací v základní poloze, nebo mechanika "assistblock" s blokací ve zvolené pozici. Základní součástí jsou pevné čalouněné područky, plynový píst a kvalitní nylonový kříž s kolečky. Nelze vyrobit v látce Fill Kategorie látek 1...

  5 072 Kč Židle bude dodána do 3 týdnů od objednání.
  Židle bude dodána do 3 týdnů od objednání.
 • Kancelářské křeslo celočalouněné s výbornou ergonomií sezení. K dispozici je mechanika "základní" s blokací v základní poloze, nebo mechanika "assistblock" s blokací ve zvolené pozici. Základní součástí jsou pevné plastové područky, plynový píst a kvalitní nylonový kříž s kolečky. Nelze vyrobit v látce Fill. Kategorie látek 1 zahrnuje: Favorit, Suedine.

  4 770 Kč Židle bude dodána do 4 týdnů od objednání.
  Židle bude dodána do 4 týdnů od objednání.
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek